• Општина кратово ► News

(Makedonski) Градоначалникот на општина Кратово на сите граѓани им ги честита Новогодишните и Божиќните празници со желби за среќна, успешна и бериќетна 2018 година !!!

Sorry, this entry is only available in Macedonian.

facebooktwittergoogle_pluslinkedin